середа, 26 жовтня 2016 р.

Цікаві логічні загадки, головоломки



Заходьте, розв'язуйте, ПЕРЕМАГАЙТЕ!!!
http://bibliokid.if.ua/gray/zagadky/542-zagadky-golovolomky.html
https://sites.google.com/site/matematicnizadaci/zadaci-na-logiku-legki

понеділок, 24 жовтня 2016 р.

УВАГА!!! ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА

Запрошуємо учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Черкаської області до участі в Інтернет - олімпіаді з математики, яка відбудуться з
27 жовтня  2016 року з 15.30-17.00.

пʼятниця, 21 жовтня 2016 р.

PISA 2018 – Україна

Міжнародні порівняльні дослідження стали невід’ємною частиною системи оцінювання якості освіти у багатьох країнах світу. Вони дозволяють об’єктивно оцінити стан освіти в державі, сформулювати пріоритетні напрямки і визначити фактори вдосконалення галузі.
Дослідження PISA (Programme for International Student Assessment, офіційний веб-сайт програми www.oecd.org/pisa) проводиться кожні три роки. У ньому беруть участь 15-річні з більш як 70 країн світу.
У межах Програми підлітки проходять тестування з математики, природничих наук і читання, а також відповідають на запитання під час анкетувань. Варто зазначити, що дослідження не перевіряє знань програмового матеріалу, натомість його завданням є визначити в учнів окремих країн здатність до використання знань і умінь з математики та природничих наук у життєвих ситуаціях, а також, яким рівнем читацької грамотності вони володіють.
Основною метою таких досліджень як PISA не є змагання між державами. Країни-учасниці відрізняються за соціально-економічним становищем, мають свої культурні, національні особливості, специфіку підходів до формування змісту освіти і вибору способів навчальної взаємодії тощо. Порівняльний характер дослідження визначається в першу чергу можливістю проаналізувати результати країни у різних циклах дослідження, визначати тенденції в освітній галузі конкретної країни.
Участь в PISA-2018 дозволить громадянам України, зокрема, спеціалістам у галузі освіти, об’єктивно оцінити стан середньої освіти в країні, усвідомити значущість поступових перетворень у цій сфері, політикам – приймати обґрунтовані рішення про необхідність змін.
Уряд доручив Міністерству освіти і науки України забезпечити участь України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018 та визначив відповідальним за його проведення Український центр оцінювання якості освіти. (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2016 р. № 72-р «Деякі питання участі України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018»).
Перші результати тестування українських учнів будуть доступні у 2018 році.
http://studway.com.ua/pisa-2018/

пʼятниця, 7 жовтня 2016 р.

Математичні трюки

Заходьте! Цікавтесь!!!

http://surfingbird.ru/surf/9-matematicheskih-tryukov-kotorym-nas-ne-nauchili--vSCUfC33f?_st=8922e30dd3251d37156be37fe74#.V8MM6VuLSUk

четвер, 15 вересня 2016 р.

Математичне відкриття черкаської школярки вразило вчених з усього світу


Одинадцятикласниця з Черкас Чан Фионг Ань розв'язала задачу, над якою безуспішно ламали голови відомі вчені всього світу. Зі своїм відкриттям в області фігурних чисел юна черкащанка дебютувала на Всеукраїнському конкурсі Малої академії наук (МАН), повідомляється на сторінці МАН в Facebook. Дівчина вивела формулу для пошуку спільних елементів двох послідовностей таких чисел. Крім того, Чан Ань визначила чіткі критерії, при яких послідовності фігурних чисел мають обмежену або нескінченну послідовність спільних елементів. Відкриття Чан Фионг Ань має не тільки теоретичне значення, а й практичне: результати дослідження можна використовувати в криптографії, програмуванні, біоінженерії, нанофізиці. Математикою дівчина захоплюється з дитинства. Над виведенням формули працювала майже два року. Нещодавно отримала бронзу на міжнародному конкурсі Intel ISEF, де відкриття юної українки викликало захоплення математиків усього світу.

Mikcike Україна

Міксіке - освітнє онлайн середовище надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати власні навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн- колекцію навчальних матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту. Також освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи, між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи. У 2011 року розпочалась співпраця Міксіке з Україною за підтримки Arengukoostöö Programm (Estonian Development Cooperation) Міністерства закордонних справ Естонії . Arengukoostöö Programm підтримав нашу ініціативу реалізації нового освітнього проекту «Розробка та впровадження спільних онлайнових освітніх заходів в Україні 2016-2017», що спирається та продовжує здобутки попередніх проектів Міксіке в Україні. Всі заходи в рамках проекту для загальноосвітніх навчальних закладів України проводяться безкоштовно. Детальніше: http://miksike.net.ua/

неділя, 31 січня 2016 р.

Підготовка до ЗНО-2016


15 січня 2016 року було надруковано інформацію "ЗНО – 2016. На що варто звернути увагу!". Шановні одинадцятикласники, прошу звернути вашу увагу. Це ВАЖЛИВО!!!
http://testportal.gov.ua/view/10688/

субота, 30 січня 2016 р.

Особливості ЗНО - 2016

1. Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні осіб, яким станом на 01 вересня 2015 року виповнилося 16 років, буде відбуватися за паспортами. Зважаючи на стислі терміни реєстрації, радимо якнайшвидше розпочати процедуру отримання паспортів. 
2. Реєстрація для участі в ЗНО почнеться 1 лютого та триватиме до 4 березня. 
3. Радимо визначитися зі спеціальностями та навчальними закладами, до яких плануєте вступати, та ознайомитися з Правилами прийому до обраних Вами ВНЗ. Правила містять перелік конкурсних предметів, з яких вступники подаватимуть сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання. 
Увага! Навчальні заклади можуть вимагати для участі у конкурсі на однакові спеціальності різний перелік конкурсних предметів, з яких необхідно подавати сертифікат ЗНО. 
4. На сайті Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/ у розділі «Підготовка до ЗНО» розміщено матеріали, які допоможуть Вам підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

четвер, 28 січня 2016 р.

Продовжуємо працювати


8-А Алгебра

583
585
592
595
Погоріла Юлія
+
+
+
+
Стрельцов Олександр
+
+
+
+
8-А Геометрія

401
406
409

Погоріла Юлія
+
+
+

Стрельцов Олександр
+
+
+

Всі «прогалини» потрібно заповнити (переробити та вислати)!!!
Тільки тоді робота буде зарахована!

10-Б Геометрія

4
6
8
























Всі «прогалини» потрібно заповнити (переробити та вислати)!!!
Тільки тоді робота буде зарахована!

10-Б Алгебра

24.2
24.4
24.20
25.2
25.10

1
2
3
1
2
3
4
5
6
1
2
1
2
3
4
5
6
1
2
3
4
Бокал Дмитро
+
+
+


















































































































Всі «прогалини» потрібно заповнити (переробити та вислати)!!!
Тільки тоді робота буде зарахована!